اخبار

چند توصیه زمان امتحانات

یکى از عوامل موثر بر یادگیرى و موفقیت تحصیلى، عوامل تغدیه اى هستند. مغز همانند سایر اعضاى بدن به غذا و انرژى نیاز دارد و نزدیک به پنجاه درصد انرژى مصرفى کودکان و نوجوانان مورد استفاده مغزهایشان قرار میگیرد و در زمان فعالیتهاى فکرى مانند زمان امتحانات و... این مقدار باز هم افزایش می یابد.

طی مراسمی در شهرک سلامت اصفهان:بزرگترین ازمایشگاه تشخیص طبی مجهز به نمونه گیری خودروگذرافتتاح شد

طی مراسمی در شهرک سلامت اصفهان : بزرگترین ازمایشگاه تشخیص طبی مجهز به نمونه گیری خودروگذرافتتاح شد به گزارش راه مردم آنلاین //شهرک سلامت در آیین افتتاحیه بزرگترین آزمایشگاه تشخیص طبی که باحضور شهردار ،معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ،رئیس نظام پزشکی ،رییس و تعدادی از اعضای شورای شهر وجمعی از پزشکان و متخصصین علوم

آزمایشگاه تخصصی «خودروگذر »در شهرک سلامت افتتاح شد این آزمایشگاه بزرگ‌ترین در خاورمیانه و استانداردترین در کشور است

در روزهای سخت کرونایی و در شرایطی که اصفهان به مرکز آزمایشگاهی فوری نیاز دارد، وجود آزمایشگاه ملل در شهرک سلامت غنیمتی است که باید به آن بالید. روز گذشته آیین افتتاح و بهره‌برداری از مجموعه نمونه‌گیری آزمایشگاهی، «خودروگذر» شهرک سلامت اصفهان با حضور مسئولان بلندپایه شهری، پزشکان و دغدغه‌مندان سلامت در اصفهان افتتاح و از این مجموعه به‌عنوان بزرگ‌ترین آزمایشگاه در خاورمیانه و استانداردترین آزمایشگاه در سطح کشور یاد شد.

برای نخستین بار در کشور؛ افتتاح مرکز نمونه‌گیری آزمایشگاهی خودروگذر در شهرک سلامت اصفهان

اصفهان امروز - به گفته مدیرعامل و سرمایه‌گذار پروژه شهرک سلامت اصفهان اولین مرکز نمونه‌گیری آزمایشگاهی خودرو گذر مجموعه شهرک سلامت اصفهان افتتاح شد.

آزمایشگاه ملل شهرک سلامت افتتاح شد

آزمایشگاه چند تخصصی بزرگ ملل با ارائه گسترده وسیعی از خدمات آزمایشگاهی منطبق با استانداردهای جهانی و نمونه گیری آزمایشگاهی،خودرو گذر امروز با حضور شهردار و اعضای شورای شهر اصفهان و معاون رییس دانشگاه علوم پزشکی و جمعی از مسئولان به بهره برداری رسید.