اخبار

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان اصفهان: میانگین بیکاری در اصفهان از میانگین کشوری بالاتر است

اصفهان - مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: میانگین بیکاری در اصفهان از میانگین کشوری بالاتر است اما در پاییز امسال کاهش ۱.۵ درصدی نرخ بیکاری را نسبت به فروردین داشته‌ایم.

معاون اقتصادی وزارت کار: دولت باید کارآمدتر شود

اصفهان - معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دولت باید کارآمدتر شود، کارآمدی، بهبود حکمروایی و مسئولیت پذیری، پاسخگویی و شفافیت برای توسعه فعالیت بخش خصوصی است.

چند توصیه زمان امتحانات

یکى از عوامل موثر بر یادگیرى و موفقیت تحصیلى، عوامل تغدیه اى هستند. مغز همانند سایر اعضاى بدن به غذا و انرژى نیاز دارد و نزدیک به پنجاه درصد انرژى مصرفى کودکان و نوجوانان مورد استفاده مغزهایشان قرار میگیرد و در زمان فعالیتهاى فکرى مانند زمان امتحانات و... این مقدار باز هم افزایش می یابد.

طی مراسمی در شهرک سلامت اصفهان:بزرگترین ازمایشگاه تشخیص طبی مجهز به نمونه گیری خودروگذرافتتاح شد

طی مراسمی در شهرک سلامت اصفهان : بزرگترین ازمایشگاه تشخیص طبی مجهز به نمونه گیری خودروگذرافتتاح شد به گزارش راه مردم آنلاین //شهرک سلامت در آیین افتتاحیه بزرگترین آزمایشگاه تشخیص طبی که باحضور شهردار ،معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ،رئیس نظام پزشکی ،رییس و تعدادی از اعضای شورای شهر وجمعی از پزشکان و متخصصین علوم

آزمایشگاه تخصصی «خودروگذر »در شهرک سلامت افتتاح شد این آزمایشگاه بزرگ‌ترین در خاورمیانه و استانداردترین در کشور است

در روزهای سخت کرونایی و در شرایطی که اصفهان به مرکز آزمایشگاهی فوری نیاز دارد، وجود آزمایشگاه ملل در شهرک سلامت غنیمتی است که باید به آن بالید. روز گذشته آیین افتتاح و بهره‌برداری از مجموعه نمونه‌گیری آزمایشگاهی، «خودروگذر» شهرک سلامت اصفهان با حضور مسئولان بلندپایه شهری، پزشکان و دغدغه‌مندان سلامت در اصفهان افتتاح و از این مجموعه به‌عنوان بزرگ‌ترین آزمایشگاه در خاورمیانه و استانداردترین آزمایشگاه در سطح کشور یاد شد.