اخبار

انتخاب با شماست!

انتخاب با شماست!
ماسک من از تو محافظت می کند، ماسک تو از من

مرگ دستی

در پیشگیری از اعتیاد، کنترل مصرف دخانیات بسیار حائز اهمیت است و در این بین نقش والدین و خانواده بسیار مهم است، حتی والدین نقش بسیار موثری در مقایسه با نیروی انتظامی و سایر سازمانهای مسئول بر عهده دارند.

حفاظت از دندان ها در برابر ضربه

با شروع فصل تابستان و با حضور بیشتر کودکان در پارک ها و اماکن ورزش بهتر اســت والدین چند نکته ی کلیدی در رابطه با ضربه به دندان های کودکان بدانند. به گزارش روابط عمومی شــهرک سـلامت، هاجر همامی جراح و دندانپزشــک عمومی گفت: اســتفاده از محافظ دهانــی در بســیاری از ورزش ها بخصوص ورزش های رزمی الزامی اســت و ساخت محافظ دهانی استاندارد را از دندانپزشک خود بخواهید

فیزیوتراپی در درمان واژینیسموس موثر است

به گزارش روابط عمومی شهرک سلامت اصفهان، واژینیسموس یک اختلال جنسی است که مختص زنان میباشد. در تعریف علمی، واژینیسموس به اسپاسم غیرارادی مداوم یا عود کننده عضلات یک سوم خارجی واژن که مانع از مقاربت جنسی میشود را میگوید. فرد در ایجاد این اختلال هیچ نقشی ندارد. این اختلال باعث ناراحتی قابل ملاحظه یا مشکلات بین فردی در زوجین میشود.

علائم سرطان مثانه

یکی از نشانه های سرطان مثانه وجود خون در ادرار است که به نام(هماچوری)شناخته شده است. هماچوری اغلب توسط شرایط دیگر مانند تروما، عفونت، اختلالات خونی، مشکلات کلیوی،ورزشی و یا برخی از داروها ایجاد می شود.