اخبار

معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه بازدید از شهرک سلامت : شهرک سلامت نقطه قوت و کمک‌کننده به گردشگری سلامت استان

10\12\1399
معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه بازدید از شهرک سلامت : شهرک سلامت نقطه قوت و کمک‌کننده به گردشگری سلامت استان

معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مجموعه شهرک سلامت علاوه بر اشتغال‌زایی ده‌ها نفر به شکل مستقیم و غیرمستقیم به گردشگری سلامت نیز کمک کرده است.  


به گزارش روابط عمومی شهرک سلامت؛ جمعی از مسئولان کشوری ازجمله معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرکل امور مالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرکل دفترچه بودجه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرکل پشتیبانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرکل توسعه منابع انسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس دفتر معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مشاور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مشاور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه برخی از مسئولان استانی ازجمله کامران کلانی، مدیر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از شهرک سلامت بازدید کردند.

در حاشیه این مراسم معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه امروز یکی از بهترین روزهای عمر من بود گفت: وقتی برای اولین بار از شهرک سلامت اصفهان بازدید کردم، همیشه آرزو داشتم این پروژه به ثمر برسد.

حجت‌الله میرزایی ادامه داد: تلاش‌های خیرخواهانه آقای صرامی، سرمایه‌گذار شهرک سلامت بالاخره به بار نشست و امیدواریم که در سال آینده شاهد تکمیل این پروژه باشیم. او با اعلام اینکه هیچ‌چیزی به‌جز شادی و بهجت در این مجموعه نمی‌بینم تصریح کرد: تمامی فعالیت‌های جمعی و فعالیت‌های خوبی که یک سرمایه‌گذار و صاحب ثروت در قالب مسئولیت اجتماعی می‌تواند انجام دهد، همه در این پروژه نهفته است. معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان داشت: این مجموعه هم نیاز بسیار بزرگ کشور را در خدمات سلامت به بهترین نحو به ثمر می‌رساند و هم امکان توسعه گردشگری سلامت را برای منطقه و بیماران فرامرزی ایجاد می‌کند و هم پروژه توسعه منطقه‌ای در اصفهان را فراهم می‌کند.

میرزایی ادامه داد: این نیاز همواره در اصفهان و استان‌های پیرامونی وجود داشته و اکنون با تکمیل پروژه شهرک سلامت  نه‌تنها ده‌ها هزار اشتغال مستقیم و غیرمستقیم ایجاد می‌شود، بلکه صیانت از سرمایه انسانی و محیط زیستی هم دربردارد. او با تأکید بر اینکه بنده هیچ نکته انتقادی به این پروژه ندارم گفت: به‌جز خوبی نیکی و خوشحالی در این پروژه موضوع دیگری نهفته نیست و امیدواریم هر چه زودتر این پروژه تکمیل شود و همه ایرانیان نتیجه این تلاش بزرگ خیرخواهانه را ببینند. معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مسئولان خواست که در این موارد با خیرین همکاری لازم را داشته باشند و در رابطه با نظام بروکراتیک و سخت اداری مانع سازی نکنند.

میرزایی افزود: این مانع سازی ها راه گشایش و توسعه را می‌بندد و اگر کسی قدرناشناس خیرین باشد و اقدام به سنگ‌اندازی در تسریع چنین پروژه‌هایی کند باید عذرش از کشور خواسته شود به این خاطر که مشخص است که معلقات ملیش با مشکل روبرو است. او در ادامه با اشاره به اینکه آقای صرامی با سرمایه‌گذاری در این پروژه به اصفهان اعتباری جدید بخشیده است گفت: این دومین پروژه‌ای است که ایشان در اصفهان پایه‌گذاری کرده و به مرحله تکمیل رسانده است و وقتی چنین اعتباربخشی‌هایی در استان‌ها ایجاد می‌شود، رفته‌رفته باعث می‌شود که اعتمادسازی شود و نظام بروکراتیک اداری کمتر مانع ایجاد کند.

معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی فکر می‌کنم که دولت باید کارآمدتر شود کوچکی و بزرگی موضوع اصلی نیست کارآمدی بهبود حکمروایی مسئولیت‌پذیری و پاسخ‌گویی در مورد رفتاری که انجام می‌دهیم ایجاد شفافیت و تمامی مؤلفه‌هایی که تحت عنوان حکمروایی خوب از آن نام می‌بریم آن را باید ایجاد کنیم . او با اشاره به اینکه این پروژه را باید در سطح ملی فریاد زد و به همه دولتمردان در همه‌جا باید گفت که راه باز کردن منجر به شکوفایی چنین پروژه‌های بزرگی می‌شود و راه بستن نتیجه‌اش به‌جز محرومیت هرمان و نا برخورداری از این شکوفایی هیچ دستاوردی ندارد اظهار داشت: بخشی از این سنگ‌اندازی‌ها قطعا به دلیل مقررات و برخی دیگر به علت روحیات افراد و نداشتن تصور نادرست و به خاطر اینکه آن‌ها اطلاعی از نتایج چنین پروژه‌هایی ندارند، است؛ درحالی‌که باید راه برای سرمایه‌گذاران بزرگ هموار شود. او در ادامه با اشاره به اینکه دولت باید کارآمدتر شود، تصریح کرد: کارآمدی، بهبود حکمروایی و مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی و همچنین شفافیت ازجمله اقداماتی است که دولت برای توسعه بخش خصوصی می‌تواند انجام دهد. قطعا اگر دولت برای توسعه بخش خصوصی موانعی را ایجاد کند، بخش خصوصی نیز رغبت خود را برای سرمایه‌گذاری از دست می هد.

او ادامه داد: نمونه این پروژه را باید با بانگ بلند در سطح ملی برای همه مدیران ملی و منطقه‌ای فریاد زد و آن‌ها را دعوت کرد که هر تعداد سرمایه‌گذار و کارآفرین که با این مقیاس در ایران هست را موردحمایت قرار دهند و باید دست و پای آن‌ها را بوسید. میرزایی در پایان اظهار داشت: ما خدمات رسان و کارگزاری هستیم که باید در بخش دولتی این راه را بازکنیم و مسیر درست را انتخاب کنیم .نظرات کاربران
ارسال نظر