اخبار

مرکز جراحی نگاره شهرک سلامت اصفهان افتتاح شد

01\08\1400
مرکز جراحی نگاره شهرک سلامت اصفهان افتتاح شد

مرکز جراحی نگاره شهرک سلامت اصفهان با اعتباری بالغ بر 3 هزار میلیارد ریال و اشتغال زایی 300 نفر به بهره برداری رسید.

به گزارش جام جم آنلاین اصفهان، مرکز جراحی نگاره یکی از پروژه های شهرک سلامت با اعتباری بالغ بر 3 هزار میلیارد ریال است که به نوعی نوین ترین روش های دنیا در آن به کاربرده اما بومی سازی شــده است.تجهیزات پزشکی استفاده شده در این  مرکز کاملا به روز و مطابق اســتانداردهای جهان است اما در حوزه معماری تلاش شده بیشتر معماری ایرانی غالب باشد.این مجموعه امروز توسط مسئولان شهری و فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران به بهره برداری رسید.

 ابوالفضل قربانی در آئین افتتاح مرکز جراحی محدود نگاره شهرک سلامت اصفهان با اشاره به اینکه شعار این دوره شورا"اصفهان شهری برای زندگی" نام گرفته است، اظهار داشت: اصفهان امروز به دلیل آلودگی هوا، آب و خاک ویژگی یک شهر ایدآل را ندارد و لذا شورای شهر برای بهتر شدن شرایط زندگی آمادگی هر گونه حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی را دارد.

وی افزود: ما برای توزیع متناسب خدمات شهروندان نیاز به مراکزی همچون شهرک های سلامت و مراکزی همچون قلب شهر را در هر چهار طرف اصفهان نیاز داریم و نباید بگذاریم این سرمایه ها به راحتی از کشور خارج شود، بلکه به دنبال ایجاد الگوهای متعادلی برای سازماندهی و خدمت رسانی به مردم باشیم.

در ادامه این مراسم مسعود صرامی بنیان گذار شهرک سلامت با تاکید به اینکه هدف از راه اندازی این مرکز تکریم بیماران است، تصریح کرد: ما تاکنون ۱۱  پروژه ملی را با حمایت سرمایه گذاران تحویل شهر اصفهان دادیم که با دغدغه‌ها و مشکلات فراوانی روبه رو بوده است.

 وی با تاکید به اینکه مردم باید مطالبه گر حقوق خود باشند و به خدمات بی کیفیت رضایت ندهند، افزود: متاسفانه سنگ اندازی های فراوانی سر راه وجود داشت اما با همراهی هایی که صورت گرفت توانستیم برای رسیدن حقوق مدنی مردم شهر تلاش کنیم.

صرامی گفت:ما خدمات در شانی را برای مردم اصفهان ایجاد کردیم که دولت می تواند از این الگوها پیروی کند.

دکتر مریم طباطبایان جراح پستان در این مراسم افتتاحیه افزود: هدف از  راه اندازی این مرکز جراحی توسعه خدمات استاندارد با کیفیت بالا و پیشرفته در زمینه سلامت است و این مرکز  بر اساس استاندارد های حرفه ای پزشکی طراحی و اجرا شده است.

وی بیان داشت: این مجموعه حاصل انتخاب پزشکانی است که می  توانستند در خارج از کشور سرمایه گذاری و خود نیز در خارج مشغول شوند اما ماندن در کشور و خدمت به مردم را انتخاب کردند.

دکتر احسان طالب زاده مدیر جراحی نگاره نیز در این آیین گفت: ترکیب علم و داتش، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری به ارتقاء سلامت می تواند کمک کند و ما با راه اندازی این مرکز به دنبال ارائه سطح پیشرفته ای از خدمات حوزه سلامت هستیم.

وی ادامه داد: در این مجموعه سه هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری  و برای بالغ بر۳۰۰ نفر اشتغالزایی ایجاد شده  است.

شهرک سلامت اصفهان در کمربند شــرقی اصفهان واقع شده که نزدیکترین فاصله را تا فرودگاه دارد.نظرات کاربران
ارسال نظر