اخبار

بازدید رئیس کل دادگستری استان اصفهان از پروژه شهرک سلامت/ تقدیر اعضای هیأت مدیره از اقدامات مؤثر دستگاه قضایی

05\09\1398
 بازدید رئیس کل دادگستری استان اصفهان از پروژه شهرک سلامت/ تقدیر اعضای هیأت مدیره از اقدامات مؤثر دستگاه قضایی
به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، محمدرضا حبیبی رئیس کل دادگستری استان اصفهان در بازدید از پروژه شهرک سلامت اصفهان گفت: بهره مندی از آخرین تکنولوژی متناسب با استاندارد‌های روز دنیا در محیط و فضای منحصر به فرد و به کارگیری اطبا، متخصصان و کارشناسان نخبه و با تجربه توسط سرمایه گذاران بخش خصوصی در این پروژه عظیم باعث ارتقاء سلامت جامعه و رقم خوردن تحولی بزرگ و بی نظیر در حوزه بهداشت و درمان گشته است.
 
وی خاطرنشان ساخت: حضور سرمایه گذاران و کارآفرینان متعهد و متدین در حوزه‌های مختلف علاوه بر سرعت بخشیدن به توسعه و پیشرفت کشور و شناسایی استعداد‌های سرشار جوانان و منابع و ظرفیت‌های ناب موجود باعث تولید اشتغال پایدار و بهبود معیشت مردم و ریشه کنی فقر در جامعه می‌شود.
 
رئیس کل دادگستری استان اصفهان در ادامه مسئولیت کارآفرینان و سرمایه گذاران را در شرایط کنونی کشور مهم دانست و تصریح کرد: در جنگ اقتصادی حال حاضر کشور اقدامات بزرگ و مهمی از این دست می‌تواند در خنثی سازی توطئه‌های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی مؤثر بوده و بی شک سهم بسزایی در منطقه و ارتقاء امنت کشور خواهد داشت.

وی در پایان ضمن عرض خداقوت به دست اندرکاران پروژه شهرک سلامت خواستار تداوم همراهی و همکاری بیشتر مسئولان در تکمیل این پروژه شد.
 
گفتنی است اعضای هیأت مدیره این شرکت نیز از اقدامات مؤثر دستگاه قضایی در راستای تأمین امنیت پایدار که باعث فراهم شدن بستر مناسب و امن برای فعالیت سرمایه گذاران و کارآفرینان در استان شده است، تقدیر نمودند.


نظرات کاربران
ارسال نظر