اخبار

شهرک سلامت در استاندارد سازی خدمات مورد نیاز درمان تأثیرگذار است

02\09\1392
شهرک سلامت در استاندارد سازی خدمات مورد نیاز درمان تأثیرگذار است

رییس کمیسیون بهداشت و سلامت شورای اسلامی شهر اصفهان :
شهرک سلامت در استاندارد سازی خدمات مورد نیاز درمان تاثیر گذار است
به گزارش ایمنا، غلامحسین صادقیان با اعلام این مطلب گفت: لازم است در حفظ و ارتقای سلامت به عنوان یک مطالبه از طرف مردم در دستور کار خود قرار دهیم به طوری که انسان سالم محور توسعه پایدار می باشد.
وی با اشاره به اجرای طرح شهرک سلامت اذعان داشت: این مجموعه در رینگ سوم ترافیکی (بزرگراه شهید آقا بابایی) شهر اصفهان در حال احداث است که امکان دسترسی کلیه شهروندان از دورترین نقاط اصفهان و از طریق این بزرگراه امکان پذیر می نمایدکه این امر به روان شدن ترافیک در سطح شهر کمک می کند.
رییس کمیسیون بهداشت و سلامت شورای اسلامی شهر اصفهان احداث شهرک سلامت را فرصتی برای هدایت و ساماندهی مطب و مراکز خدمات درمانی شهر دانست و افزود: احداث شهرک سلامت در مجاورت حلقه سوم ترافیک شهری علاوه بر امکان دسترسی شهروندان، مردم شهرهای مجاور نیز می‏توانند براحتی از امکانات پزشکی بهره مند شوند.
وی دسترسی مردم به مراکز درمانی و بهداشتی، کاهش مشکلات ترافیکی و تمرکز زدایی مطب‏ها و مراکز درمانی و بهداشتی در مرکز این شهر از جمله مزایای احداث شهرک سلامت برشمرد و تصریح کرد:این طرح کمک کننده ارتقای محل ارائه خدمات سلامت و استانداردسازی امکانات درمانی می باشد و این پروژه می تواند در افزایش کیفیت فضای فیزیکی و استاندارد سازی فضاهای درمانی تاثیر گذار باشد.
صادقیان ادامه داد: مسوولان مسائل و چالش های مرتبط با سلامت مردم را جزو دغدغه­های اصلی خود قرار دهند و حداکثر تلاش و فعالیت خود را برای رفع مشکلات حوزه سلامت و ارتقاء آن در کلانشهر اصفهان به کار گیرند.
وی اضافه کرد: با توجه به این که سیتی سنتر از بزرگترین پروزه خدماتی در سطح کشور است افتخاری برای مردم اصفهان می باشد و می تواند در جلب توریست در کنار سایر جاذبه های میراثی، گردشگری و طبیعی این شهر در ارائه خدمات نقش موثری داشته باشد.
خبرگزاری ایمنا-جمعه ۱ آذر ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۷نظرات کاربران
ارسال نظر