اخبار

پروژه شهرک سلامت از موفق ترین طرح های مشارکتی

02\09\1392
 	پروژه شهرک سلامت از موفق ترین طرح های مشارکتی

عاون اداری و مالی شهرداری اصفهان:
عنوان : پروژه شهرک سلامت از موفق ترین طرح های مشارکتی است
به گزارش ایمنا، مرتضی حسام نژاد در حاشیه همایش معرفی پروژه های شهرک سلامت و سیتی سنتر اصفهان با بیان این مطلب گفت: نقش شهرداری اصفهان در احداث سیتی سنتر به عنوان تسهیل کننده در زمینه صدور پروانه و مجوزات لازم برای جذب سرمایه گذار خارجی بوده است.
وی افزود:مهمترین رکن طرح سیتی سنتر این است که موفق ترین پروژه جذب سرمایه گذار خارجی بوده که از اهمیت خاصی برخوردار است.
معاون اداری و مالی شهرداری با اشاره به این که اولین شهرک سلامت در زمینی به مساحت ۳۵ هزار متر مربع با هدف تمرکز زدایی مطب‏ها و مراکز درمانی و بهداشتی، کاهش مشکلات ترافیکی و دسترسی آسان مردم به مراکز درمانی و بهداشتی، بارزترین نمونه مشارکت شهرداری با بخش خصوصی است اذعان داشت:شهرداری اصفهان در پروژه شهرک سلامت با آوردن زمین و پروانه سهم 5/24 درصدی دارد به طوری که صدور پروانه این طرح از سوی شهرداری همانند اجرای طرح های عمرانی صورت گرفته است.
وی اضافه کرد: شرکت پرستیژ لند به عنوان سرمایه گذار شهرک سلامت و سیتی سنتر از لحاظ کیفیت از طراحی تا اجرا از متخصصان خبره استفاده کرده و آینده خوبی برای این طرح ها پیش بینی می کنیم.
حسام نژاد با احداث شهرک سلامت را از آرمان های شهرداری اصفهان دانست و تصریح کرد:با احداث اولین شهرک سلامت با توجه به طرح و ایده منحصر به فرد افتخاری برای شهروندان است همچنین برای جذب توریسم درمانی موفق ترین طرح خواهد بود.
وی ادامه داد:در این مجموعه که در راستای کاهش مشکلات ترافیکی و تمرکز زدایی مطب‏ها و مراکز درمانی و بهداشتی در مرکز شهر ایجاد می شود، مجتمع های تجاری، پارکینگ و هتل نیز طراحی شده است.

خبرگزاری ایمنا-جمعه ۱ آذر ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۹نظرات کاربران
ارسال نظر