اخبار

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان؛ خیابان آمادگاه فقط با راه اندازی شهرک سلامت خلوت می شود

17\10\1394
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان؛ خیابان آمادگاه فقط با راه اندازی شهرک سلامت خلوت می شود
رئیس کمیسیون بهداشت و سلامت شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شهرک سلامت می تواند نقطه عطفی در ارتقای کیفیت خدمات درمان سرپایی و پاراکیلینکی باشد.
به گزارش ایمنا، غلامحسین صادقیان در حاشیه بازدید از پروژه شهرک سلامت در گفتگو با ایمنا گفت: احداث شهرک سلامت در مجاورت حلقه سوم ترافیک شهری در حال احداث است از این رو علاوه بر امکان دسترسی شهروندان، مردم شهرهای مجاور نیز می ‏توانند به راحتی از امکانات پزشکی بهره مند شوند.
وی با اشاره به اینکه این طرح کمک کننده ارتقای محل ارائه خدمات سلامت و استانداردسازی امکانات درمانی است، افزود: این پروژه می تواند در افزایش کیفیت فضای فیزیکی و استاندارد سازی فضاهای درمانی تاثیر گذار باشد.
رئیس کمیسیون بهداشت و سلامت شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به نحوه واگذاری مراکز به پزشکان عنوان کرد: باید دغدغه های جامعه پزشکی در این شهرک در نظر گرفته شود تا به اهدافی مثل کاهش مطب های مرکز شهر مانند شمس آبادی و آمادگاه و به دنبال آن کاهش حجم ترافیک دست یابیم.
صادقیان یکی از دلایل به تاخیرافتادن این پروژه را مشکلات تحویل زمین عنوان کرد و گفت: توجه به ترکیب خدمات، تجهیزات و تکنولوژی در این شهرک می تواند بستر خوبی برای جذب توریسم درمانی در شهر باشد.
صادقیان از ضرورت بین المللی شدن این مرکز یاد کرد و افزود: اعتبار بخشی بین المللی به این مجموعه، توریسم درمانی را ایجاد خواهد کرد.


نظرات کاربران
ارسال نظر