اخبار

دکتر رسول زرگرپور : شهرک سلامت شامل مجموعه ای از کلینیک ها، پاراکلینیک ها، بیمارستان، هتل و دانشکده

05\06\1394
دکتر رسول زرگرپور : شهرک سلامت شامل مجموعه ای از کلینیک ها، پاراکلینیک ها، بیمارستان، هتل و دانشکده

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری اصفهان، دکتر رسول زرگرپور در بازدید از شهرک سلامت گفت: ابر پروژه ی شهرک سلامت با فکر، اندیشه و خلاقیت آغاز شده است و اهداف مشخصی را دنبال می کند.
استاندار اصفهان با بیان اینکه این پروژه از سال ۹۱ تا به امروز پیشرفت خوبی داشته است، گفت: این شهرک از لحاظ اهداف و نحوه و خلاقیتی که در اجرای آن بکار رفته است جزو پروژه های موفق استان می باشد.
مدیر ارشد استان با اشاره به اینکه شهرک سلامت کاملا در اختیار بخش خصوصی قرار دارد، اظهارداشت: تمام سرمایه گذاری این پروژه که بالغ بر ۸۰۰ میلیارد تومان و ۳۰۰ میلیون دلار است توسط بخش خصوصی تامین می شود.
وی به ۵ رکن اساسی این شهرک اشاره کرد و افزود: شهرک سلامت شامل مجموعه ای از کلینیک ها، پاراکلینیک ها، بیمارستان، هتل و دانشکده ی پزشکی است و مجموعه ی کاملی را تشکیل می دهد.
استاندار اصفهان افزود: این شهرک نه تنها بخش قابل توجهی از نیازهای استان و منطقه را تامین می کند بلکه موضوع خیلی اساسی و مهم گردشگری مربوط به بهداشت و درمان را نیز می تواند به خوبی تقویت کند.
زرگرپور با اشاره به اینکه در اصفهان در بحث تورسیم درمانی طی دو دهه ی گذشته هیچ فعالیتی صورت نگرفته بود، افزود: شهرک سلامت می تواند انگیزه ی بیشتری را در راستای توسعه ی گردشگری در استان ایجاد کند و خلاقیت بکارگرفته شده در این طرح از کار فیزیکی آن مهم تر خواهد بود.
وی با بیان اینکه اولین قدم برای توریسم درمانی از این پروژه می باشد، اظهارداشت: سیستم اداری و سازماندهی این شهرک بسیار نوین طراحی شده است و بخش کلینیک آن می تواند در نیمه ی دوم امسال فعالیت خود را آغاز کند.
رسول زرگرپور افزود: یک بیمارستان هزار تخت خوابی و مدرن و هتل ۱۲۰ تخت خوابی نیز در رابطه با بیمارستان احداث خواهد شد و مجموعه ای از کلینیک ها و پاراکلینیک ها که همه بر اساس آخرین پارامترهای بین المللی تهیه شده است به عنوان یک نعمت بزرگ برای استان اصفهان خواهد بود.
استاندار اصفهان با اشاره به اهمیت موضوع توریسم درمانی برای استان اصفهان، عنوان نمود: محور توسعه ی اصفهان تقویت گردشگری در نظر گرفته شده است و شهرک سلامت می تواند در راستای تقویت توریسم درمانی نقش مهمی را ایفا نماید.نظرات کاربران
ارسال نظر