اخبار

آنچه در شهرک سلامت می بینم یک همتی است ایرانی، نشات گرفته از خوش فکران و با همتهای خطه اصفهان

آینده این شهرک میتواند بسیار نویدبخش روزهای خوبی برای استان اصفهان و مردم اصفهان در تامین خدمات بیماران برای بیماران سرپائی تخصصی و فوق تخصصی باشد.

شهردار اصفهان با اشاره به اینکه تاکنون شهرک سلامت پیشرفت‌های فیزیکی مناسبی داشته است، گفت: فاز نخست

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، به‌نقل از روابط‌عمومی شهرداری اصفهان، مهدی جمالی‌نژاد در بازدید از شهرک سلامت اظهار داشت: سعی شد تا مشکلات شهرک سلامت را مرتفع کنیم و قرار بر این شد تا ماهیانه جلساتی برای مرتفع کردن مشکلات این پروژه برگزار شود.

پرداخت تسهیلات به پزشکان عمومی ، متخصص و بالاتر

پرداخت تسهیلات به پزشکان عمومی ، متخصص و بالاتر ، پزشکان داروساز ، آزمایشگاه ها و رادیولوژی ، اعضای هیئت علمی دانشگاه ها

دکتر دانش جعفری : آنچه مشاهده کردم آخرین پیشرفتها ، آخرین فناوری و تجربه جهان در موضوع سلامت است

گفتار آقای دکتر دانش جعفری اقتصاددان و مشاور اقتصادی وزیر بهداشت در شهرک سلامت اصفهان: 1- آنچه مشاهده کردم آخرین پیشرفتها ، آخرین فناوری و تجربه جهان در موضوع سلامت است که در شهرک سلامت اصفهان در حال اجرا است. یعنی اجتماع بهترین کلینیک ها ، بهترین پزشکان در فضائی عالی و آرمانی.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان؛ خیابان آمادگاه فقط با راه اندازی شهرک سلامت خلوت می شود

به گزارش ایمنا، غلامحسین صادقیان در حاشیه بازدید از پروژه شهرک سلامت در گفتگو با ایمنا گفت: احداث شهرک سلامت در مجاورت حلقه سوم ترافیک شهری در حال احداث است از این رو علاوه بر امکان دسترسی شهروندان، مردم شهرهای مجاور نیز می ‏توانند به راحتی از امکانات پزشکی بهره مند شوند.