اخبار

سخنرانی در ارتباط با اثرات راه اندازی مناطق آزاد درمانی(سلامت)

مهندس هیبتی ابتدا با اشاره به تجربیات مناطق ویژه اقتصادی در کشور و سایر نقاط جهان و تعمیم این مهم به حوزه سلامت جهت کاهش هزینه ها و مالیات؛ در خصوص کاهش هزینه های دولت در درمان، تسهیل در رفت و آمد نفرات اعم از بیمار و پزشکان از اقصی نقاط جهان، استفاده از تجهیزات مدرن پزشکی و ...مطالبی را به شرح زیر بیان نمودند.

سخنرانی در ارتباط با اثرات یوگا بر سلامتی

مراکز یوگا، کلاس ها و کتاب های یوگا ورای تأثیرات مد شدن یک پدیده محسوب می گردد. یوگا خواص فراوانی برای ما به همراه آورده که هیچ کدام از رقبایش این فواید را نداشته اند که با استفاده از تکنیک های تجربه شده در این سبک می توان ضمن تسریع در بهبودی بیماران و کاهش دوره نقاهت شرایط ارتقاء کمی و کیفی روح و جسم را نیز توامان بوجود آورد.

سخنرانی دکتر صفوی مدیر عامل شهرک سلامت اصفهان در زمان برگزاری نمایشگاه و کنفرانس گردشگری سلامت اصفهان

در آیین افتتاحیه این مراسم دکتر سید مرتضی صفوی مدیر عامل شهرک سلامت اصفهان ضمن تشکر از آقای مسعود صرامی، سرمایه گذار این شهرک؛ به معرفی شهرک سلامت و ویژگی های آن پرداختند.

سخنرانی کنفرانس گردشگری پزشکی در ارتباط با چالش ها و فرصت های صنعت گردشگری سلامت کشور ایران

در ابتدا جناب آقای دکتر هاشم زاده به ایراد سخنرانی تحت عنوان سیاست ها و اقدامات انجام شده دولت در فعالیت بخش خصوصی و دولتی در توسعه صنعت گردشگری ایران پرداختند.

برگزاری نمایشگاه، کنفرانس و استارت آپ گردشگری سلامت در تاریخ 11 الی 13 مهرماه سال جاری در شهرک سلامت

نمایشگاه ، کنفرانس و استارت آپ گردشگری سلامت به همراه کارگاههای متنوع در راستای ارتقا روح ، روان و سلامت انسان در تاریخ 11 الی 13 مهرماه سال جاری در شهرک سلامت اصفهان برگزار گردید.